O firmie

Jesteśmy polską firmą, stworzoną przez zespół doświadczonych specjalistów, dedykowaną branży cyberbezpieczeństwa.

  • Specjalizujemy się w bezpieczeństwie systemowym i sieciowym
  • Wykorzystujemy specjalistyczną wiedzę – od rozwiązań bezpieczeństwa po ochronę zasobów
  • Współpracujemy z liderami rynku IT Security
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ochronie organizacji z sektora finansowego, rządowego, telekomunikacyjnego i przemysłowego

Jesteśmy kompetentnym zespołem – doradcą, dostawcą i trenerem dla najlepszych zabezpieczeń. W stale zmieniającym się środowisku, wykorzystując najnowocześniejszą zaawansowaną technologię,  zapewniamy rozwiązania najwyższej jakości.

W trakcie wielu lat zdobywania doświadczenia rozwinęliśmy się w wysoce wyspecjalizowanej branży IT. Zdobyliśmy zaufanie naszych klientów w wielu sektorach, takich jak: bankowość, przemysł, resorty siłowe, instytucje i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, telekomunikacja i edukacja.

Oprócz wieloletniego doświadczenia, wiarygodność naszych rozwiązań i usług, potwierdzają liczne certyfikaty oraz partnerstwa z wiodącymi producentami. Mimo to, stale szkolimy się i rozwijamy aby utrzymać najwyższy poziom wiedzy specjalistycznej, która służy potem naszym klientom i partnerom.

Połączenie wiedzy na temat bezpieczeństwa, kwalifikacje potwierdzone certyfikatami oraz wieloletnie doświadczenie zapewnią wysoką ochronę naszym klientom. Świadczymy także najwyższej klasy usługi konsultingowe, projektowe, wdrożeniowe, szkoleniowe i wsparcia po sprzedaży.